Geodeta Trójmiasto

Kompleksowe usługi geodezyjne – Trójmiasto

W naszej bogatej ofercie znajdziesz między innymi kartograficzne opracowanie map do celów projektowych, podziały działek oraz nieruchomości czy wytyczanie, wznowienie i ustalanie granic pomiędzy działkami. Nasze usługi geodezyjne Trójmiasto, obejmują wytyczanie budynków, jak również sieci uzbrojenia. W naszym zakresie usług znajdują się także inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych i wszechstronnej obsługi inżynierskiej realizowanych inwestycji.

Trójmiasto – w jaki sposób przeprowadzamy pomiary geodezyjne?

Wykorzystywany przez nas nowoczesny sprzęt, pozwala nam wykonywać niezwykle dokładne pomiary geodezyjne. Nasze pomiary realizujemy zarówno za pomocą zaawansowanych systemów satelitarne GNSS oraz wykorzystując tradycyjne „ręczne” metody pomiarowe. Rodzaj i technologia wykorzystywana do pomiarów geodezyjnych jest całkowicie zależna od rodzaju i skali projektu. Nasze innowacyjne oprogramowanie, oraz wykorzystywane urządzenia pozwalają nam na wsparcie inżynieryjne projektów niezależnie od ich skali – z jednoczesnym zachowaniem precyzji wykonania i tempa pracy.

Wykwalifikowani geodeci z Trójmiasta

W Promiarze stawiamy przede wszystkim na zaufanie oraz ambitny zespół zdolnych specjalistów. Funkcjonujemy od lat, starając się nieustannie rozwijać nasze umiejętności i rozwijać wiedzę w zakresie usług geodezyjnych. Nasze bogate portfolio zrealizowanych projektów stanowi najlepszy dowód na wszechstronność i kompetencję naszej załogi. Jako doświadczeni geodeci z Trójmiasta kierujemy nasze usługi zarówno do klientów indywidualnych, firm, oraz instytucji publicznych.

Geodeta Trójmiasto – Sprawdź cennik usług

Geodeta Trójmiasto – zainteresowanym naszymi usługami polecamy zapoznanie się także z naszym cennikiem usług. Geodeta Trójmiasto – nasz cennik  jest uzależniony od rodzaju usługi. Nasze koszty są wyliczane zależenie od ilości roboczogodzin, wielkości kadry koniecznej do pomiarów oraz skali projektu. Wśród wycenionych usług znajdą Państwo między innymi wytyczanie map do celów projektowych (od 800 zł), tyczenie budynków (od 600 zł wzwyż), czy inwentaryzację powykonawczą wraz z opracowaniem mapy i wpisem do dziennika budowy (od 900 zł). Powyższa lista w najmniejszym nawet stopniu nie wyczerpuje jednak naszego porfolio usług – by poznać pełen zakres świadczonych przez nas usług geodezyjnych zachęcamy do odwiedzenia zakładki usługi, lub kontaktu bezpośredniego – wycena projektu jest u nas darmowa, a współpraca opiera się więc na partnerskich stosunkach.

Promiar – Biuro geodezyjne z Trójmiasta warte polecenia

Dlaczego? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie liczba usatysfakcjonowanych klientów. Wielu z naszych klientów decyduje się na współpracę z nami przy wszystkich swoich projektach, a nasze biuro geodezyjne z Trójmiasta jest w stanie świadczyć usługi w niemalże całej północnej Polsce. Firmy geodezyjne zwykle mają zbliżone do siebie oferty, ale nasze biuro geodezyjne na tle innych firm z Trójmiasta wyróżnia jakość i tempo wykonywanych usług.

Usługi geodezyjne Trójmiasto – nasz obszar działania

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne na terenie miasta Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz innych miejscowościach znajdujących w bezpośredniej okolicy Trójmiasta. Realizujemy także projekty na Pomorzu, Kaszubach i terenach Warmii i Mazur.

Usługi geodezyjne Gdańsk

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami z Trójmiasta

Oferujemy pełną współpracę i zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasze pomiary geodezyjne są dostosowane zarówno do skali projektu, jak i potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas prac. Pomagamy na każdym etapie realizacji zlecenia – prawo geodezyjne nie ma przed nami żadnych tajemnic, a prowadzona dokumentacja geodezyjna spełnia wszystkie wymogi prawa administracyjnego. Służymy profesjonalnym doradztwem w atrakcyjnej cenie.

Geodeci z Trójmiasta – pełen zakres naszych usług

Oferujemy wiele różnych usług geodezyjnych. Wśród nich, między innymi, wykonywanie podziałów działek oraz wznowienia i ustalenie znaków granicznych. Opracowujemy mapy do celów projektowych. Wykonujemy tyczenia i inwentaryzacje powykonawcze budynków oraz sieci uzbrojenia terenu. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji budowlanych. Służymy pomocą w kompletowaniu dokumentacji geodezyjnej od A do Z. Zapraszamy do kontaktu i dowiedzenia się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego projektu.

Sprawdź też inne lokalizacje, w których świadczymy usługi geodezyjne: