O nas

O naszej firmie

Geodezja to nasz zawód, który przerodził się w życiową pasję. Wiedza i zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi technologiami pozwalają nam sprawnie i bezbłędnie realizować wszelkie powierzone prace geodezyjne. Nasze działania charakteryzuje indywidualne podejście do klienta, wspieramy naszych kontrahentów na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doskonałej znajomości prawa geodezyjnego gwarantujemy profesjonalne doradztwo w rozsądnych cenach. Zawsze dotrzymujemy terminów, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładność i wieloletnia praktyka w połączeniu z nowoczesnym i niezawodnym sprzętem daje gwarancję najwyższej jakości i precyzji wykonanych prac geodezyjnych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa jak również instytucje publiczne oferując im pełen wachlarz usług geodezyjnych. Działamy na terenie północnej Polski a w szczególności na terenie województwa: pomorskiego, kujawsko – pomorskiego oraz warmińsko – mazurskiego.

Wykwalifikowana kadra

Bezcennym atutem naszej firmy jest wykwalifikowana kadra – jesteśmy grupą młodych, ambitnych inżynierów, którzy stawiają na ciągły rozwój i innowacyjność. Wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej pozwoliło nam na uzyskanie uprawnień zawodowych w pełnym zakresie. Dzięki ukończonym szkoleniom i kursom w swojej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki pomiarowe jednocześnie nie zapominając o klasycznej geodezji.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym firmy Topcon i Leica. Korzystamy z zaawansowanych i niezawodnych systemów satelitarnych GNSS, jak również z klasycznych metod pomiarowych. Posiadamy profesjonalną pracownię wyposażoną w niezbędny sprzęt ze specjalistycznym oprogramowaniem oraz drukarkami wielkoformatowymi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług geodezyjnych:
Geodeta Chwaszczyno, Geodeta Gdańsk, Geodeta Gdynia, Geodeta Kartuzy, Geodeta Nidzica, Geodeta Nowy Dwór Gdański, Geodeta Olsztynek, Geodeta Ostróda, Geodeta Pruszcz Gadński, Geodeta Trójmiasto, Geodeta Wejherowo, Geodeta Banino