Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Wykonujemy pełną obsługę geodezyjną inwestycji budowlanych. Proponujemy zamawiającym kompleksowe rozwiązania wraz ze wsparciem merytorycznym.
W przypadku dużych inwestycji prace (tyczenie i inwentaryzacja)
prowadzone są etapami, zależnie od postępów budowy i wymagań
inwestora. Po zakończeniu prac budowlanych wykonujemy inwentaryzacje, nanosimy na mapę zarówno nowe obiekty, jak i elementy sieci.

Przy obsłudze kompleksowej i stałej współpracy oferujemy konkurencyjne ceny. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i szybkość w działaniu. Zapraszamy do współpracy!

Co obejmuje obsługa inwestycji budowlanych w ProMiar Geodezja?

Firma ProMiar świadczy usługi dla inwestycji, których najważniejszym przedmiotem przedsięwzięcia jest działka. Zajmujemy się zleceniami obejmującymi zarówno budownictwo ogólne, jak i przemysłowe. Obsługa inwestycji budowlanych daje gwarancję realizacji każdego etapu w procesie budowlanym w sposób precyzyjny i terminowy. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe rozwiązania i wsparcie merytoryczne. Połączenie dwóch wymienionych elementów sprawia, że prowadzenie inwestycji staje się łatwe i przejrzyste. W ramach obsługi firma w zależności od potrzeb klienta zajmuje się wytyczeniem budowli, kontrolą prawidłowości wykonywanych prac na działce, a także realizacją powykonawczej inwentaryzacji i nanoszeniem na mapę poszczególnych elementów. Usługa ta jest dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku małych, jak i dużych inwestycji. Jeśli chcesz usprawnić proces budowlany, zapraszamy do kontaktu.

Kiedy będzie przydatna obsługa inwestycji budowlanych?

Każda inwestycja to duża odpowiedzialność dla wszystkich zaangażowanych członków. Zgodnie z prawem, pewne rzeczy związane z działką musi wykonać wykwalifikowany geodeta. Firma ProMiar wychodzi jednak szerzej poza standardowy obszar usług geodezyjnych. Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych składa się z szeregu działań pozwalających koordynować proces budowlany na każdym etapie. Chcąc sprawić, że współpraca będzie czystą przyjemnością, firma ProMiar w pierwszej kolejności dopasowuje z klientem  zakres prowadzonych czynności. Za kompleksową obsługą kryje się zarówno opracowanie dokumentacji, dokonanie pomiarów, jak i czuwanie nad stanem powykonawczym. Zlecenie powyższych czynności będzie zasadne w przypadku, gdy charakter przedsięwzięcia wymaga profesjonalnej koordynacji prowadzonej przez specjalistów wyróżniających się wiedzą i umiejętnościami na wielu etapach procesu inwestycyjnego.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych – dlaczego warto zlecić taką usługę?

Firma ProMiar oferuje usługę, jaką jest obsługa inwestycji budowlanych. To rozwiązanie przynoszące wiele korzyści dla inwestorów. Powierzając profesjonalnej firmie poszczególne etapy przedsięwzięcia, inwestor może zmniejszyć stopień zaangażowania w procesie powstania budynku. Co więcej, zlecenie kompleksowej obsługi gwarantuje realizację przedsięwzięcia w sposób sprawny, przejrzysty i zgodny z obowiązującymi przepisami budowlanymi, oszczędzając równocześnie wiele stresu i nerwów.

Obsługa inwestycji budowlanych – wybierz profesjonalistów

Bez względu na charakter przedsięwzięcia budowlanego to zawsze duże wyzwanie. Chcąc uniknąć problemów z realizacją poszczególnych etapów podczas wznoszenia budynku, warto postawić na wsparcie przez profesjonalistów. Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych dopasowana do oczekiwań klienta sprawi, że wykonanie przedsięwzięcia budowlanego będzie czystą przyjemnością.